MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15554050
nr 1555 4050
Byrå
Rottingimitation. Bredd: 74 cm. Djup: 51 cm, höjd: 107 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 19:18:08
500 kr
600 kr